Bevoc - Gezellig en sportief volleyballen in Benschop

Dames 3

CompetitieD3S
BekerBD0C
Coach -
TrainerJitske Verweij

Sponsor: Sportcafé De Bosrand


Sponsor: Café 't Plein


Trainingstijden

DagTijdZaal
donderdag20:30 - 22:00

Spelers

# Naam: Positie:
Laura van Dorp
Laura Hoogendoorn
Jeanne van Kippersluis
Marije van Schalkwijk
Sonja Steehouder
Judith Timmermans
Marloes Vonk
Wendy Wagemans
Gerlinda van der Werf
Milou de With

Comptitie & beker


Stand in poule Dames 3, 3e klasse S

Nrteamwedstr.puntenwinstgelijk verlies Sets
vr-tg
Punten
vr-tg
1 Bourgondië DS 1 18 79 0 0 0 0 - 0 0 - 0
2 Enervo DS 2 18 77 0 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Boni DS 4 18 53 0 0 0 0 - 0 0 - 0
4 Werkhoven DS 1 18 47 0 0 0 0 - 0 0 - 0
5 USV Protos DS 8 18 43 0 0 0 0 - 0 0 - 0
6 UVV-Sphynx DS 3 18 40 0 0 0 0 - 0 0 - 0
7 USV Protos DS 10 18 38 0 0 0 0 - 0 0 - 0
8 Bevoc DS 3 18 31 0 0 0 0 - 0 0 - 0
9 VV Utrecht DS 11 18 27 0 0 0 0 - 0 0 - 0
10 Cito DS 2 18 15 0 0 0 0 - 0 0 - 0
bijgewerkt tot: 25-04-2018
    - promotie   - degradatiewedstrijd(en)
    - promotiewedstrijd(en)   - degradatie
    - prom. wed. of handhaven   - handhaven

Programma

Datum Tijd Teams Zaal
18-01-2019   21:00  Bevoc DS 3 - VV Utrecht DS 11 De Bosrand
03-02-2019   11:00  USV Protos DS 10 - Bevoc DS 3 Olympos
08-02-2019   21:00  Bevoc DS 3 - Boni DS 4 De Bosrand
24-02-2019   15:00  Boni DS 4 - Bevoc DS 3 Nieuw Welgelegen
09-03-2019   21:30  UVV-Sphynx DS 3 - Bevoc DS 3 Sporthal De Paperclip
15-03-2019   21:00  Bevoc DS 3 - USV Protos DS 8 De Bosrand
24-03-2019   16:30  Bourgondië DS 1 - Bevoc DS 3 Sportcomplex Marienhoeve
27-03-2019   20:00  Cito DS 2 - Bevoc DS 3 De Koppeling
05-04-2019   21:00  Bevoc DS 3 - Werkhoven DS 1 De Bosrand
19-04-2019   21:00  Bevoc DS 3 - Enervo DS 2 De Bosrand

Uitslagen

Datum Teams Uitslag Sets
26-10-2017 Bevoc DS 3 - USV Protos DS 10   
09-11-2017 Bevoc DS 3 - UVV-Sphynx DS 3   
17-11-2017 Werkhoven DS 1 - Bevoc DS 3   
25-11-2017 USV Protos DS 8 - Bevoc DS 3   
30-11-2017 Bevoc DS 3 - Bourgondië DS 1   
bijgewerkt tot: 25-04-2018
Het totale wedstrijdschema van deze poule.

Programma

Datum Tijd Teams Zaal

Uitslagen

Datum Teams Uitslag Sets
bijgewerkt tot: 25-04-2018
Het totale wedstrijdschema van deze poule.
Er zijn helaas nog geen resultaten bekend
 

Sponsoren